Služby‎ > ‎Salon‎ > ‎

Pedikúra

 
 pedikura_Parah 10_Jana_Travnikova   pedikura_Parah 10_Jana_Travnikova   pedikura_Parah 10_Jana_Travnikova   pedikura_Parah 10_Jana_Travnikova   manikura_Parah 10_Jana_Travnikova

Přístrojová spa pedikúra

 Suchá (přístrojová nebo také medicinální) pedikúra je moderní metoda ošetření pomocí vysokootáčkových fréz tzv. nasucho - pokožka nohou je ošetřena bez předchozího namočení ve vodě. Ošetření  probíhá na vydezinfikovaných nohách, odbroušením postižených míst brusnými nástavci.

 Vše se provádí  frézkami z vysoce kvalitních materiálů. Bruska pracuje ve vysokých otáčkách se systémem odsávání. Následné ultrazvukové čištění, dezinfekce a sterilizace v horkovzdušném sterilizátoru zajistí absolutně hygienický postup.

 Touto metodou je zaručena bezbolestnost a bezkrevnost celého ošetření. Zrohovatělá kůže je odstraňována  přirozeným způsobem - broušením, při kterém nedochází k porušení integrity kůže. I ošetření nehtů pomocí přístrojové pedikúry je pečlivější a šetrnější.

 Přístrojová pedikúra je doporučována u lidí s onemocněním žil, diabetem a jinými problémy, např. mykoza.

 Po ošetření nehtů a ztvrdlé kůže bruskou následuje příjemná aromatická koupel nohou, dále šetrný peeling a závěrečná hydratace nohou krémem nebo pěnou.

 Po tomto ošetření se budete cítit vy a hlavně vaše nožky jako znovuzrozené a odpočaté.


Přístrojová spa pedikúra 390,-

Přístrojová spa pedikúra s výrobky značka Cuccio 490,-

 + lakování lakem Vinylux 50 Kč

+ lakování Shellac s vytvrzením v LED lampě 150 KčJana Trávníková
Jana Ekartová - masáže


777 702 312