Physiotherapy services from professionals therapists

Physiotherapy Services

Jsme jedním z předních ....

Fyzioklinika Centrum zdravých zad.

Kdo jsme

Prvotřídní fyzioterapeuté … důkazy založené na léčbě. Diagnostikujeme příčinu a poskytneme vám nejlepší možnou léčbu.

Naše zaměření na každého jednotlivce se zvláštní úrovní péče a zvážení poskytuje první třídu fyzioterapie, která je nad vašimi očekáváními. Diagnostikujeme, léčíme, vzděláváme a pomáháme předcházet mnoha různým ….

Why Choose Us?

Video Watch Clinic

Gallery Physiotherapy

trainer

Harlan Mendsohn

doctor of physical therapy

Meet The Physiostherapy Team and Trainers

Meet the Therapist

Our team of administrators and professionals aim to give you a first class experience. Contact the team with any booking enquiries.


I enjoy Being an Phiysotheraopist because it is a specialty that combines primary care with surgical procedures. At The Physio clinic all our Physiotherapists are highly skilled clinical professionals.

Meet physiotherapy team

Are you new patient

If you have never visited our offices before, we ask that you complete some basic paperwork before your appointment to decrease wait-times.

Make an Appointment

What Our Patient Say

success stories

Hear the feedback from some of our amazing patients after their treatment with Physiotherapy Health Clinic.

“I have spent many years in corporations, worked under stress and in the office. This caused me a result of postural stresses and intermittent of back pain with a partial loss of movement. After some time I have chosen Martin as physical therapist for me. Martin has been a physical therapist for over sixteen years and has helped hundreds of individuals regain motor skills. After several months with Martin's help and with selected exercises I have said with pleasure: "Good bye back pain !". - that's my recommendation.”

Miroslav Czadek (Independent Contractor - project management services)

“Martin has an extentive knowledge of different techniques of physiotherapy and body and mind functioning and knows perfectly how to apply it. He is also very orientated to help and explain the core of health problem and its solution. He does not provide only physiotherapy but also helps to understand how body and mind is (co)working, providing consultancy concerning healt diet and lifestyle.”

Mirka Krautová (Finance Analyst at ČERVA Export Import a.s.)

“Martin je profesionál ve svém oboru. Má velice příjemné vystupování a ke klientům přistupuje individuálně. Měla jsem příležitost využít jeho služeb jako klient a absolvovala jsem u něj několik sezení. Vždy mi rád a ochotně pomohl a nejen od bolesti. Jeho služby můžu jen doporučit.”

Dana Zaludova, BA (Hons) (Partner Business Manager at Xerox Czech Republic s.r.o.)

“Martin je příjemný odborník, který mi pomáhal odstranit problémy se zády. Martina mohu doporučit. Šárka”

Šárka Dalecká (Personální manažer ve společnosti Metrostav a.s.)

What Our Patient Say

success stories

20 Bře

Dech a zdraví

Náš život je závislý na třech zdrojích. Jídle, vodě a vzduchu. Jsou tací, kterým stačí jen ten poslední, ale buďme, jak se říká realisti. Učíme se, jak sestavit jídelníček, zkoumáme různé způsoby stravování, víme, jak důležitý je pitný režim, co pít a co raději ne… názory se mění podle trendů… ale dýchání to zůstává stejné. […]

Read More
20 Bře

Dýchání a zdraví – seminář

Dech je základ našeho života. Jeho kvalita ovlivňuje naše zdraví, duševní pohodu. Obsah semináře: – dýchání z pohledu jógy, vědy a Tradiční čínské medicíny – jak efektivně využít energii a kyslík ze vzduchu – základní strečink svalstva podílejícího se na dýchání – aktivace příčného svalu břišního – nácvik plného jógového dechu a bráničního dýchání – […]

Read More
03 Bře

Foam Rolling – Rolování

  Foam Rolling – Rolování Je současným hitem mezi sportovci, setkáte se s ním v každé posilovně, sportovním obchodu a v mnoha instruktážních videích na youtube či ve sportovních článcích. Pojďte se podívat na to, jak přesně válec neboli foam rolling funguje a jak jej použít tak, aby nám posloužil skutečně efektivně. Informace o něm, […]

Read More