Eva Vavřínová DiS.

cvičitelka

Jsem matka dvou dětí a 18 let jsem pracovala jako kadeřnice. V roce 2002 jsem měla autonehodu, kde jsem si poranila 4. a 5. obratel na krční páteři, což v kombinaci s dlouhodobým stáním v práci způsobilo po několika letech nesnesitelné bolesti páteře.

Zkoušela jsem různá řešení včetně různých sportů a jogy.  Joga mi pokaždé pomohla  v akutní blokaci, ale neřešila problém celkově, a to, aby páteř nezačala zase bolet. Kolikrát jsem chodila z práce se slzami v očích od bolesti a nešťastná, co bude dál, jak se postarám o děti, když nemůžu pracovat.

Hledala jsem ale dál, až jsem narazila na cvičení Mudr Smíška, které jsem začala cvičit a pak se přihlásila na kurz přímo k němu na kliniku a potkala se s ním osobně a měla jsem jasno, co chci dělat a čemu se chci věnovat do konce života J

Mám za sebou několik kurzů přímo z kliniky Smíšek a z Centra Zdravých Zad od Bc. Martina Trávníka, kde cvičím i skupinky SPS.

Jsem ve spojení s Mudr Lubošem Motyčkou z Centra Stop Skolioza a s Kateřinou Chadimovou  z centra Spirální Stabilizace Páteře Ústí nad Labem, se kterými jezdím na weekendy a týdenní pobyty se cvičením SPS pro děti se skoliozou.

Studuji VOŠ tělovýchovy a sportu obor wellness a balneo

Přijďte vyzkoušet naše cvičení, stojí to za pokus…těším se na vás 😉

Služby
Objednejte se

 

Nebo zavolejte na číslo 603 170 810.

Případně mi můžete napsat na eva@centrumzdravychzad.cz.

Fotogalerie

The gallery was not found!

Certifikáty