Lucie Mošovská

fyzioterapeutka, cvičitelka

Jsem máma tří dětí narozených v letech 2000, 2004 a 2014. V létě roku 2016 jsem vzhledem k okolnostem donutila svoje já vystoupit z komfortní zóny a začala běhat… ?.

V dětství jsem sice sportovala, potom ale bylo období, kdy jsem úplně aktivním sportovním životem nežila. Bylo to způsobeno povinnostmi okolo rodiny, ale hlavně partnerem, pro kterého nebylo aktivní trávení volného času zajímavé. Takže moje tělo v té době moc vysportované nebylo.

Běhání se stalo mým obrovským koníčkem. Začala jsem se seznamovat s podobně “ postiženými“ a jezdit na závody. Moc mne to bavilo a běhala jsem postupně čím dál víc. Jenže moje bederní páteř neměla úplně stejný názor… Při jednom závodě jsem zakopla a začala mít strašné bolesti zad. Tehdy jsem se s prosbou o pomoc obrátila na Martina Trávníka. Záda mi uvolnil, zatejpoval a vysvětlil smysl SPS cvičení MUDr. Smíška. V září 2016 jsem začala pravidelně cvičit. Měla jsem období, kdy to bylo dobré a období, kdy jsem měla bolesti. Postupně jsem zjistila, že můj problém začíná po 14 km… Do té doby jsem neměla potíže. Při Sportisimo půlmaratonu jsem na 15 km musela při krásně rozběhnutém závodě stát 5 minut na místě, protože jsem nemohla udělat jediný krok, jak strašně mne to bolelo. V této době jsem si přidala a začala cvičit… Některé dny i třeba 2x, když jsem cítila, že to není úplně ono. Můj stav se postupně lepšil. Až do dnešního stavu. Kdy mám velice výjimečně bolesti. V současné době jsem v přípravě na maraton, který chci zvládnout v čase, který jsem si na sebe vymyslela. Běhám okolo 300 km měsíčně a cítím se výborně.

Služby
Objednejte se

Nebo zavolejte na číslo 736 771 726.

Případně mi můžete napsat na lucka@fyzioterapeut.cz

Certifikáty

SM Systém (SPS)