Masáž lávovými kameny je jedna z nejpříjemnějších metod relaxačních masáží, oblíbená díky své technice a působení tepla pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle. Působí blahodárně na mysl a uvolní zatuhlé svaly. Při masáži Hot Stones používáme kvalitní oleje firmy Salus a dokážeme navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Masáž lávovými kameny je díky působení tepla velmi účinná při bolestech zad, šíje, kloubů a svalů. Pokožka zůstává hydratovaná a jemná. Kameny se ohřívají na teplotu 50 – 60 stupňů, dle potřeby se ochladí a poté se přikládají na klienta. Následná masáž horkými hladkými lávovými kameny rozproudí krevní oběh a lymfatický systém. Prohřeje a uvolní svaly a zrychlí látkovou výměnu a báječné uvolňující účinky masáže Hot Stones ucítíte ještě několik dní po masáži.

Doporučení: pravidelně 1-2 x měsíčně

Masáž není vhodná v těhotenství, při křečových žilách, kožních, nádorových, horečnatých a infekčních onemocněních, kardiovaskulárních onemocněních, při přecitlivělosti na teplo.

NOVINKA:

Masáž horkými a studenými lávovými kameny

U této velmi příjemné masáže využíváme sílu teplých a studených kamenů, podobně jako při aplikace teplé a studené vody u Sebastiana Kneippa. Při tomto typu masáže se vychází z indiánského umění masáží, kde Indiáni používali teplé a studené kameny, aby potlačili napětí v těle. Nejprve na Vás kameny na chvíli položíme, aby došlo k záhřátí těla a pak Vás jimi namasírujeme. Teplé kameny se používají na prohřátí svalů a k celkovému navození relaxace a studené kameny stimulují a prokrvují. Zároveň využíváme léčivé síly těchto studených drahých kamenů (magnesit a tyrkenit, které přinášejí úlevu od napětí a bolesti). Při této masáži se odbourává stres a dochází k vyrovnání těla i mysli, možná i usnete a doslova vás prohřejeme až do kostí.

Ceník

  • 600,- Kč / 45 minutMasáž horkými a studenými lávovými kameny
  • 600,- Kč / 45 minutZáda + šíje
  • 1 200,- Kč / 90 minutCelé tělo

Kontaktujte nás