Jak se k vám mohu objednat?

Nejlepší způsob je využít náš REZERVAČNÍ SYSTÉM. Případně volejte konkrétního terapeuta.  Kontakty najdete na titulní straně dole, případně u jednotlivých služeb. Pro objednávku skupinových lekcí využijte kalendář pro SKUPINOVÉ LEKCE.

Jaké benefity, které mi poskytuje zaměstnavatel, mohu v Centru zdravých zad využívat?

V Centru zdravých zad přijímáme téměř všechny benefity, které jsou na trhu. EDENRED, SODEXO, BENEFITY, BENEFIT-PLUS, UP ČR – Gallery Beta, GUSTO KARTA, MULTISPORT kartu…. Pokud zde nenajdete Vaše benefity, kontaktujte nás na info@centrumzdravychzad.cz, pokusíme se vše zařídit s dodavateli co nejdříve.
 

Na co mohu použít MULTISPORT kartu?

MULTISPORT karta je z principu určená pouze na skupinové lekce. V Centru zdravých zad jí můžete využívat na skupinové cvičení SPS (SM Systém).

Můžete mi vystavit fakturu pro zaměstnavatele?

ANO, napište nám email na info@centrumzdravychzad.cz s údaji na co přesně a na jakou částku fakturu potřebujete, pošleme Vám ji obratem.

Můj lékař mi napsal poukaz na rehabilitaci. Mohu jej v Centru zdravých zad využít?

Je nám líto, nespolupracujeme s pojišťovnami. U nás se veškerá péče hradí. Pokud tedy máte poukaz od lékaře, doporučujeme využít některou z REHABILITACÍ které spolupracují s pojišťovnami. Pokud budete potřebovat pomoc i nadále, pak se na nás obraťte, rádi Vám pomůžeme. 

Kde mohu koupit pomůcky pro cvičení SPS (SM Systém)?

Pomůcky pro cvičení SPS (SM Systém) si můžete přijít koupit přimo k nám, nebo objednat v našem eshopu. Pro vyzvednutí prosím volejte a domluvte si kdy a kde si zboží vyzvednete. Nejsme klasickou prodejnou a abychom se Vám mohli věnovat, nemůžeme mít právě jiného klienta v péči. Děkujeme za pochopení.

Jak mám přijít oblečený/á na skupinové cvičení?

Na skupinové lekce přijďte vždy v pohodlném cvičebním oblečení (tričko, tepláky, legíny kraťasy …., ponožky). Nepotřebujete žádnou sportovní obuv, ale vždy cvičíme v ponožkách. 

Jak se mohu naučit cvičit cvičení SPS (SM Systém)?

Existuje několik možností. Záleží na Vašem zdravotním stavu a schopnostech.
1) skupinové lekce pro začátečníky – pokud jste ještě nikdy necvičili, kontaktujte prosím příslušného lektora a domluvte se. Je vhodné přijít o chvilku dříve, aby Vám lektor mohl vysvětlit základy. Tato varinata není nejlepší, ale když to jinak nejde. 
2) Během školního roku pořádáme UKÁZKOVÉ LEKCE většinou ve středy od 17 hodin, každých 14 dní. Je nutné se objednat přes REZERVAČÍ SYSTÉM.
3) INDIVIDUÁLNÍ LEKCE – vyberte si lektora a objednejte se přímo k němu. Pokud máte zdravotní problémy – výhřez meziobratlového disku, skoliózu, dlouhodobé potíže …. tato varinta je pro Vás nejlepší.
4) ZÁKLADNÍ KURZ SPS (SM SYSTÉMU) – občas pořádáme 4 denní kurz základů tohoto cvičení. Sledujte naše webové stránky, facebook, rezervační systém………..

Existuje video podle kterého mohu doma cvičit?

ANO, vytvořili jsme pro naše klienty VIDEO, podle kterého můžete doma cvičit. Toto video není určené k naučení cvičení, je pouze pomoc na doma. Připravujeme další videa.  ZAREGISTRUJTE se k odběru našich videí na www.youtube.com

Kdy nejpozději mohu rezervaci bezplatně zrušit?

Veškeré objednávky v REZERVAČNÍM SYSTÉMU můžete zrušit 24 hodin před termínem sami. Pak už musíte volat příslušného terapeuta, lektora. Je nám líto, ale měli byste také hodinu uhradit.